cs-idele.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
cs-idele.ro

Forum server de counter strike 1.6
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 fac reclamatie adminului F**K

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
-MIHAI-

-MIHAI-


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyVin Mar 18, 2011 8:38 pm

nickul meu:-MIHAI-
nickul adminului:F**K
data17.03.2011 ora 21:00
motivul:avea speed
si dovada:nam ca am uitat sa fac copy la consola dar am martori care erau la ora aceea pe sv!!
sper sa ii scoateti adminul
cu respect adminul -MIHAI-
Sus In jos
-MIHAI-

-MIHAI-


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyVin Mar 18, 2011 8:38 pm

astept commuri!!
Sus In jos
No_Way_OuT

No_Way_OuT


Mesaje : 56
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 27

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyVin Mar 18, 2011 8:43 pm

Si eu Am fost pe Sv la ora aia q alt nick si e adevarat ajungea imd in baza la adversari .....nuj ce sa zic .... Question Question Exclamation
Sus In jos
ghost

ghost


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyVin Mar 18, 2011 10:36 pm

baieti va zis ceva? Very Happy
se mai intampla de la sv si are lag si se misca asa;)
nu joka ala cu cod k e de la mn de aici;)
mihaie eu am vazut k tu nu prea ai treaba cu adminatu;)
si dak la tine vine rpd in baza e speed? ?:-?
Sus In jos
-MIHAI-

-MIHAI-


Mesaje : 53
Data de inscriere : 05/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyVin Mar 18, 2011 10:42 pm

ba tu nu intelegi deci cum incepea runda in 1 sec aveam toti 4 hed
Sus In jos
ghost

ghost


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyVin Mar 18, 2011 10:54 pm

pai da nu stiti ce sa va fac?:-??Smile) k luati voi toti hs:-s
Sus In jos
No_Way_OuT

No_Way_OuT


Mesaje : 56
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 27

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptySam Mar 19, 2011 12:16 pm

Eu nu zik k ala avea speed .....poate fi si de la sv......k in ultima vreme a fost cam lag si nu cred k ala joaca codat
Sus In jos
ghost

ghost


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptySam Mar 19, 2011 12:22 pm

era de la sv ma si nu il mai date la el in baza si il date langa voi si de aia va date hed Wink




T.C
Sus In jos
F**k

F**k


Mesaje : 21
Data de inscriere : 06/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptySam Mar 19, 2011 12:54 pm

Bay oameni buni nu am intrat cu nici un cod pe sv si niki nu o sa intru asta sa va fie clar. Si Mihai daca U ai vazut ca am cod dc nu ai facut ss sau demo dar chiar daca faceai nu gaseai nik pt ca nu aveam cod,problema era de la sv pt ca atunci cand se termina runda pe mn nu ma mai datea la mn in baza si ramaneam in acelasi loc de la runda precedenta recte la voi in baza si cand voi apareati eu va luam asta era treaba deci nu avem speed. Asta inseamna ca voi NU stiti ce este un cod cu speed daca avem speed se vdea de la o posta asa ca analizeasa mai bn situatia innainte sa te arunci cu reclamatii pe forum sau la ceilalti admini. Atat am avut de spus


Va Multumesc !!!!! Smile Smile Smile Smile affraid
Sus In jos
No_Way_OuT

No_Way_OuT


Mesaje : 56
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 27

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptySam Mar 19, 2011 12:56 pm

DA ma cred k de la sv a fost k nu joaca F**K codat
Sus In jos
ghost

ghost


Mesaje : 51
Data de inscriere : 06/03/2011

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptyMar Mar 22, 2011 7:20 pm

aaaa acuma ti-ai dat seama?:-?
Question Question Question
Sus In jos
No_Way_OuT

No_Way_OuT


Mesaje : 56
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 27

fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K EmptySam Mar 26, 2011 8:34 pm

Stiam deja .....k nu joaca codat .....asa am patit si eu pe pro in aim_map ma dadea numai la aia in baza si le dadeam hs ..... santa santa a fost o eroare de la sv Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





fac reclamatie  adminului F**K Empty
MesajSubiect: Re: fac reclamatie adminului F**K   fac reclamatie  adminului F**K Empty

Sus In jos
 
fac reclamatie adminului F**K
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie adminului No_Way_out
» Model reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs-idele.ro :: idele.cs-addicted.ro :: Reclamatii-
Mergi direct la: